قوانین و مقررات
خوش امدید به آپلودسنتر فایل ناب لطفا قوانین را به طور کامل مطالعه کنید تا دچار مشکل نشوید

قوانین و شرایط استفاده از خدمات


فایل ناب یک سیستم مبتنی بر کسب درآمد از دانلود فایل می باشد ، لذا هرگونه استفاده دیگر از خدمات سایت  به نحوی که با این هدف مغایرت داشته باشد ، غیرمجاز می باشد بطور مثال استفاده از فضای هاست برای نگهداری فایلهای بکاپ برای کاربران رایگان غیرمجاز می باشد .

آپلودسنتر فایل نلب  ، این حق را بر خود دانسته تا فایلهای غیر مجاز را از سایت حذف کند در زیر برخی از فایلهای غیرمجاز قابل مشاهده می باشد :

 

  • فایلهایی که دارای محتوای غیر مجاز و غیر انسانی ، غیر اسلامی و یا غیراخلاقی است .

  • فایلهایی که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند.

  • فایلهایی که به هر نحو در کشور جمهوری اسلامی ایران غیر مجاز می باشد.

  • فایلهای مربوط به کلیه تولیدات سمعی بصری غیررایگان فارسی که شامل حق مولف میباشد

  • فایلهای مربوط به کلیه تولیدات سمعی بصری رایگان که مجوز پخش آن توسط وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران تایید نشده باشد

 

در صورت آپلود هرگونه فایل غیر مجاز فایل ناب مختار است که حساب کاربر خاطی را با یا بدون اخطار حذف یا مسدود نماید و اطلاعات وی را در اختیار مقامات قضایی کشور مربوطه قرار دهد

تمامی فایلهایی که مانع دسترسی سایر کاربران شوند و یا به هر نحوی امنیت سرورهای سایت را به خطر اندازند حذف خواهند گردید این حذف فایل در مواردی که کاربر با اطلاع قبلی اقدام به آپلودفایلهای غیرمجاز نماید باعث غیرفعال شدن کامل اکانت خواهد شد .

کاربران فایل ناب باید حداقل 13 سال سن داشته باشند

در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل فایل ناب اعم از اعتصاب عمومی ، آتش سوزی صاعقه ، حملات هکری ، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر بطوری که انجام خدمات برای فایل ناب با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد ، مسئولیتی متوجه فایل ناب نخواهد بود .

فایل ناب تمام کوشش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایلهای کاربران بکار می بندد ، اما کلیه کاربران آپلودر موظفند از اطلاعات آپلودشده خود یک بکاپ نیز داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیتی متوجه فایل ناب نخواهد بود .

ایجاد اکانت های متعدد و تودرتو غیرمجاز می باشد .

استفاده اشتراکی از یک اکانت غیرمجاز می باشد .

هر گونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع می باشد و در صورت تشخیص ، با کاربر متخلف با حذف اکانت و فایلها برخورد می گردد و یا در صورت نیاز از طریق مراجع ذیصلاح قانونی اقدام خواهد شد .

آپلودسنتر فایل ناب این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بدون اطلاع رسانی قبلی شرایط و قوانین سرویس دهی را تغییر دهد ، لذا اطلاع از قوانین سایت بر عهده کاربر می باشد .

قوانین بخش کسب درآمد


1. درامد فقط به کارت عضو شبکه شتاب و بانک ملی واریز میشود لطفا از درخواست واریز برای کارت بانک های دیگر اجتناب کنید
2. مینیمم سقف پرداخت 5 هزار تومان می باشد .درحال حاظر هر 1428 دانلود 5000 تومان محاسبه میگردد.
3. پرداختها به شماره کارت 16 رقمی بانک ملی افراد واریز شده و کارت های دیگر پذیرفته نیستند .
4.استفاده از سرویسهای فایل ناب و کسب درآمد به منزله ی پذیرش کلیه قوانین سایت میباشد.
5.هرگونه تقلب در سیستم ، آپلود فایل غیر مجاز ، آپلود فایل خلاف قوانین سایت و کشور ، هرگونه عمل غیر قانونی برای کسب درآمد یا اختلال در فعالیت سایت غیرمجاز بوده و باعث غیرفعال شدن اکانت خواهد شد و حذف فایل و درآمد کاربر میشود.
6.میزان درآمد روزانه از هر آی پی در هر روز به میزان 3.5 تومان میباشد
7.آپلود کلیه فایلهای غیرمجازی که برخلاف قوانین کشور و قوانین سایت باشد غیرمجاز است دریافت ابیوز در مورد هر فایل باعث حذف فایل خواهد شد
8.دانلود فایل توسط خود آپلودر ، دانلود فایلهای زیر یک مگابایت ، دانلودهای ناقص ، توسط ربات و هرگونه دانلود غیر واقعی و تقلبی توسط سیستم تشخیص داده خواهد شد و محاسبه و شمارش نمیشود. از هر آی پی در روز بیش 3.5 تومان محاسبه نخواهد شد.
9.به حسابهای مسدود شده یا غیر فعال در آمدی تعلق نمیگیرد.
10. کلیه ی فایلهایی که آپلود میشوند میبایست مطابق با قوانین سایت و قابل بررسی باشد.در صورت درخواست فایل ناب کاربر موظف به ارائه ی اطلاعات لازم جهت بررسی محتوی فایل میباشد. در غیر اینصورت به کاربر درآمدی تعلق نمیگیرد.
11. تمامی ایپی ها و دانلود ها در هنگام واریز به صورت انسانی نظارت میشوند و در صورت مشاهده فایل خلاف قوانین یا هرگونه تقلب در فایل مورد نظر پاک شده و درامد فایل نیز پاک میشود
12. بعد از ثبت درخواست واریز با توجه به مبلغ ثبت شده از حساب شما تعداد دانلود کم میشود  

برای ارسال گزارش از صفحه گزارشات استفاده کنید.